O firmie

Właścicielem marki „Meble do kwadratu” jest firma LuxMeb.

Firma „LuxMeb” posiadająca wieloletnie doświadczenie zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wykonawstwem mebli kuchennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzedaż wyrobów renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Wyposażamy też meble kuchenne w sprzęt gospodarstwa domowego do zabudowy, zlewozmywaki, baterie, oświetlenie, kosze typu cargo, wyspecjalizowane szuflady o różnym przeznaczeniu, relingi i inne dodatki.

W naszej produkcji wykorzystujemy fronty z litego drewna różnych gatunków, forniry rodzime, forniry egzotyczne, a także MDF foliowany i lakierowany. Wykonujemy kuchnie w różnej stylistyce, od tradycyjnej do nowoczesnej. Nasze meble produkujemy pod konkretne zamówienie, stąd możemy wykonać je w dowolnym wymiarze. Dla osób o mniej zasobnych portfelach oferujemy sprzedaż ratalną lub tanie zestawy kuchenne do samodzielnego montażu.

LuxMeb to firma, która pozwoli Państwu zrealizować Waszą wizję wymarzonej kuchni. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę polegającą na: fachowym doradztwie, pomocy w doborze kolorystyki i dodatków do kuchni, profesjonalnych pomiarach pomieszczenia, wykonania fotorealistycznego projektu komputerowego 3D, szybkiej dostawy mebli do mieszkania, profesjonalnego montażu mebli oraz sprzętu AGD.